Rekrutacja na nowy rok szkolny

rekrutacjaPrzypominamy, że dnia 14 marca 2016 roku o godz. 9.00 pod adresem internetowym:www.grodziskmazowiecki.przedszkola.vnabor.pl zostanie uruchomiony elektroniczny system rekrutacji do publicznych przedszkoli, punktów przedszkolnych oraz oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych w Gminie Grodzisk Mazowiecki na rok szkolny 2016/2017. Papierową wersję wniosku należy złożyć wraz z niezbędnymi załącznikami do placówki pierwszego wyboru. Nabór potrwa do 31 marca 2016 roku do godz. 14.00. Nie ma znaczenia kolejność zgłoszeń.

Przed wypełnieniem WNIOSKU prosimy o zapoznanie się z zasadami rekrutacji dzieci do przedszkoli.

Jednocześnie przypominamy, że do dnia 11 marca br. do godz. 12.00 rodzice dzieci aktualnie uczęszczających do przedszkoli mogą złożyć deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego przez dziecko w tej placówce.

2 Polubienia wiadomości
2405 Wyświetleń

Komentowanie zamknięte.