Powiatowy Konkurs Plastyczny pt. „Moja ulubiona postać z bajki – pacynka, kukiełk

b576e6b9-mini-bingo-motyw-medPrzedszkole nr 4 w Giżycku w ramach współpracy zaprosiło nasze przedszkolaki do udziału w konkursie plastycznym pt. „Moja ulubiona postać z bajki – pacynka, kukiełka”.
Z wielką przyjemnością informujemy, że jury wyłoniło laureatów. Pierwsze miejsce zajęła kukiełka Czerwonego Kapturka wykonana przez Zuzię z grupy III A pod kierunkiem pani Katarzyny Olszewskiej. W konkursie wyróżniono również kukiełkę Króla Maciusia Pierwszego wykonaną przez Ksawerego z grupy III A pod kierunkiem pani Agnieszki Bryła-Gmitruk. Laureatom serdecznie gratulujemy.

Giżycko 1                              Konkurs - Giżycko 1                            Konkurs - Giżycko                              Giżycko                                                                         

2 Polubienia wiadomości
3666 Wyświetleń

Komentowanie zamknięte.