„AKADEMIA WYOBRAŹNI PLAY-DOH”

akadiemia wyobraźn 8W marcu rozpoczęliśmy z naszymi przedszkolami Ogólnopolski Program Edukacyjny „Akademia Wyobraźni Play-Doh”. Celem Programu jest realizacja warsztatów wśród dzieci w wieku 3-6 lat, według specjalnie przygotowanych kart z zadaniami na różne okazje. Otrzymaliśmy bezpłatne pakiety materiałów edukacyjnych wraz z zestawem ciastoliny Play-doh,  które są wykorzystywane w trakcie zajęć i umożliwiają prowadzenie warsztatów rozwijających zdolności plastyczne i wyobraźnię u dzieci. W każdym miesiącu przedszkolaki wspólnie z wychowawcami wykonują zadanie na inny temat. Zajęcia plastyczne z ciastoliną Play-Doh sprawiają dzieciom wiele radości, a jednocześnie rozwijają ich kreatywność i zdolności manualne.

Na przełomie marca i kwietnia zrealizowaliśmy tematy „Wiosenne łąki” i  „Święta Wielkanocne”.

akadiemia wyobraźn 1                                akademia wobraźni

akadiemia wyobraźni 1                                akadiemia wyobraźn 2

akadiemia wyobraźn 3                                akadiemia wyobraźn 6

akadiemia wyobraźn 4             akadiemia wyobraźn 5

2 Polubienia wiadomości
1984 Wyświetleń

Komentowanie zamknięte.