Warsztaty – jak słyszymy ?

warsztat 3W dniu 19.04.2016 w grupie III e, gościliśmy przedstawicieli Firmy MED-EL która jest  liderem w dziedzinie implantów słuchowych.

Dzieci na warsztatach zapoznały się jak zbudowane jest ucho, jak działa prawidłowy słuch. Co zrobić kiedy ktoś ma problemy ze słuchem. Dlaczego niektóre dzieci noszą aparaty słuchowe? A inne mają wszczepiane implanty? Jak zbudowane są implanty, dlaczego należy na nie uważać? Było bardzo ciekawie, dzieci miały dużo pytań. Dotykały i rozkręcały wszystkie elementy systemu, zainteresowały się szczególnie malutkim komputerem noszonym za uchem kolegi.

Wspólnie się bawiliśmy zbierając informacje i dostarczając je do mózgu- wielkiej gąbki:)

Na koniec dzieci dostały wspaniałe prezenty.

Dziękujemy Firmie MED-EL

Neuroloogopeda

Dorota Augustyniuk

                               warsztat 1                            warsztat 2

                 warsztat 4                          warsztat 5

 

 

2 Polubienia wiadomości
1725 Wyświetleń

Komentowanie zamknięte.