Mobilna Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki z wizytą w naszym przedszkolu

BIBLIOTEKA 1W dniu 11 maja 2016r. odwiedziła naszych przedszkolaków Mobilna Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki.  Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że pracownicy biblioteki przyjechali do nas czerwonym dwupiętrowym autobusem, co wywołało wiele radości wśród dzieci.  Zostały one zaproszone na górne piętro, gdzie wspólnie rozwiązali bajkowe zagadki. W nagrodę za dobre odpowiedzi przedszkolaki otrzymały zakładki do książek oraz wiatraczek z logo Biblioteki Publicznej. Nasza przedszkolna Biblioteka dla dzieci im. Króla Maciusia Pierwszego otrzymała przepiękne książki, które wzbogaciły jej zasoby. Było to bardzo ciekawe spotkanie, które na pewno długo pozostanie w pamięci naszych dzieci za co bardzo serdecznie dziękujemy. A wszystkie nasze dzieci zapraszamy do korzystania z naszej przedszkolnej biblioteki.

BIBLIOTEKA 2                BIBLIOTEKA 4

BIBLIOTEKA 5                BIBLIOTEKA 6

BIBLIOTEKA 7               BIBLIOTEKA 8

3 Polubienia wiadomości
2005 Wyświetleń

Komentowanie zamknięte.