PRZEDSZKOLNA SPARTAKIADA – „SPRINTEM DO MARATONU”

MARATON 1W dniu 18 maja 2016r. w naszym Przedszkolu nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Króla Maciusia Pierwszego w Grodzisku Mazowieckim odbyła się PRZEDSZKOLNA SPARTAKIADA. Każdy przedszkolak przed wyjściem do ogrodu otrzymał numer startowy i uczestniczył w rozgrzewce poprowadzonej przez wychowawczynie w grupie.
Jedną z konkurencji Spartakiady był bieg pod hasłem „Sprintem do Maratonu”. W II Ogólnopolskim Maratonie Przedszkolaków 2016 wystartowało 261 przedszkolaków z 15 grup na dystansie 60 metrów. W sumie pokonaliśmy 15 660 metrów. Po zakończeniu biegu każda grupa otrzymała dyplom. Dzieci pełne radości wróciły do przedszkola, gdzie czekała na nich dawka energii w postaci II śniadania – ciasteczko owsiane oraz izotonik młodego sportowca. Dzień przyniósł przedszkolakom wiele radości i niezapomnianych wrażeń. Czekamy z niecierpliwością na kolejną edycję.

MARATON 2                    MARATON

MARATON 4                     MARATON 1

MARATON 7                       MARATON 8

MARATON 9                       MARATON 10

MARATON 11                        MARATON 12

MARATON 13                       MARATON 14

MARATON 16                       MARATON 17

MARATON 18                       MARATON 19

MARATON 20                       MARATON 21

MARATON 22                       MARATON 23

MARATON 24                        MARATON 25

MARATON 26                        MARATON 27

MARATON 28

 

 

5 Polubienia wiadomości
1904 Wyświetleń

Komentowanie zamknięte.