Międzyprzedszkolny konkurs plastyczny „Znam zasady dobrego zachowania”

dobre zachowanie 2W miesiącu kwietniu przedszkolaki z grup 5-6 latków uczestniczyły w konkursie plastycznym  „Znam zasady dobrego zachowania”, zorganizowanym przez zaprzyjaźnione z nami Przedszkole nr 1 w Giżycku. Celem konkursu było wzbogacenia wiedzy na temat kulturalnego zachowania oraz kształtowanie umiejętności i pozytywnych postaw w tym zakresie. Także istotne było zachęcenie dzieci do bycia dobrym, uprzejmym i grzecznym w codziennych życiu. Najstarsze przedszkolaki stanęły na wysokości zadania i pod kierunkiem swoich cioć stworzyły przepiękne prace, które otrzymały wysokie wyróżnienia.

I miejsce zajęła:

– grupa III G (5-latki) pod kierunkiem pani Agnieszki Bryła-Gmitruk oraz pani Alicji Wieczorek,

III miejsca zajęły:

gr. III A (5-latki) pod kierunkiem pani  Anety Kuczmarskiej i pani Mieczysławy Nowak,

– gr. III D (5-latki) pod kierunkiem pani Jagody Skroki i pani Katarzyny Olszewskiej,

– gr.III F (6-latki) pod kierunkiem pani Moniki Kujawki i pani Olgi Łubianki.

Laureatom konkursu serdecznie gratulujemy. Dziękujemy bardzo za nagrody oraz dyplomy organizatorowi konkursu.

dobre zachowanie 5                         dobre zachowanie 6

dobre zachowanie 4                          Dobre zachowanie 1

dobre zachowanie 2                         dobre zachowanie 3

2 Polubienia wiadomości
3382 Wyświetleń

Komentowanie zamknięte.