Wycieczka do Miasteczka Westernowego

Dnia 5 maja dzieci z grupy III F i II E odwiedziły Miasteczko Westernowe w Runowie k. Piaseczna. Przedszkolaki mogły poznać zwyczaje Indian, bawiąc się w tipi. Ponadto zdobyły sprawność młodego Indianina pokonując tor perzeszkód, skacząc na linie przez Wielki Kanion i zamieniając się w zwierzęta z wioski indiańskiej. Wszystkie przedszkolaki dzielnie wykonały swoje zadania. W nagrodę otrzymały indiańskie imiona, takie jak Szepczący Strumień, Kolorowa Linka, czy Wesoły Wilk.

Dla wszystkich dzieci i dla personelu była to fascynująca przygoda i zabawa.

Miasteczko westernowe 1                                   MIASTECZKO WESTERNOWE 2

MIASTECZKO WESTERNOWE 3                            MIASTECZKO 2

MIASTECZKO 3                       MIASTECZKO 4

MIASTECZKO 5

3 Polubienia wiadomości
1659 Wyświetleń

Komentowanie zamknięte.