„CZERWONE KAPTURKI „ Z NASZEGO PRZEDSZKOLA NA DESKACH GRODZISKIEGO CENTRUM KULTURY

W dniu 07.06.2016r. pracownicy naszego przedszkola wystawili na scenie grodziskiego Centrum Kultury przedstawienie pt. „Czerwone Kapturki”. Pierwszy spektakl zgraliśmy o godz. 10.00 dla naszych przedszkolaków, a o 11.00 dla dzieci z grodziskich przedszkoli. Razem z dziećmi przedstawienie obejrzał i mamy nadzieję , że dobrze się bawił Pan Burmistrz Tomasz Krupski. Intrygujący tytuł przedstawienia mówiący o wielu Czerwonych Kapturkach sprawił, że dzieci od samego początku z ogromną uwagą śledziły rozwój zaskakujących wydarzeń. Kolejne Czerwone Kapturki  pojawiające się na scenie uświadomiły dzieciom, że ta znana nam wszystkim bajka jest również bardzo popularna w innych krajach. Włoszka, Węgierka, Hinduska, Japonka, Chinka, Niemka, Szkot, Rosjanka, Indianka, Murzynka, Eskimoska, Kowbojka to Czerwone Kapturki, które musiały znaleźć rozwiązanie tej jakże kłopotliwej sytuacji dla biednego Wilka i strapionego Gajowego. Ale oczywiście jak wszystkie bajki i nasza skończyła się szczęśliwie. Zadowolony z rozwiązania problemu Wilk poprosił wszystkie dzieci o pomoc w przygotowaniu smacznej i zdrowej sałatki owocowej dla Babci. Do zabawy przyłączył się także Pan Burmistrz.  Cała widownia szalała, a była ona niemała. Przedstawienie obejrzało ok. 700 dzieci.

Dziękujemy Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim za udostępnienie sali i pomoc przy obsłudze.

Film w 480p ~360mb

Zdjęcia z przedstawienia – kliknij TU

4 Polubienia wiadomości
1877 Wyświetleń

Komentowanie zamknięte.