FESTYN Z OKAZJI DNIA DZIECKA DLA DZIECI Z CAŁEJ GMINY

053aFESTYN Z OKAZJI DNIA DZIECKA

u Króla Maciusia Pierwszego

Z ogromną satysfakcją pragniemy podzielić się z Wami wrażeniami z festynu który odbył się 04.06.2016r. z okazji Dnia Dziecka, zorganizowanego na terenie naszego Przedszkola.

HONOROWY PATRONAT NAD FESTYNEM OBJĄŁ BURMISTRZGRODZISKA MAZOWIECKIEGO

PAN GRZEGORZ BENEDYKCIŃSKI.

Uczestniczyły w nim dzieci w wieku przedszkolnym wraz z rodzicami. Zadbaliśmy o to, aby Dzień Dziecka różnił się od zwykłego dnia. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji. Bogaty program imprezy obejmował przedstawienie pt. „Czerwone Kapturki” w wykonaniu personelu Przedszkola. Najmłodszych zabawiało dwóch pociesznych klaunów, którzy organizowali gry, zabawy i popisywali się umiejętnościami robienia ogromnych baniek mydlanych. Dużym zainteresowaniem cieszyły się:  zamki dmuchane, zjeżdżalnie, euro bungy, karuzela, ścianka wspinaczkowa. Rysunki, które na twarzach i rękach dzieci tworzyły ciocie z przedszkola, zrobiły prawdziwą furorę. Dużą atrakcją były też przejażdżki konne. Tuż obok ciocie wraz z dziećmi szukały skarbów w piaskownicy. Dzieci podczas trwania imprezy, za zgodą rodziców, mogły poczęstować się owocami, ciasteczkami, napojami, lodami i innymi smakołykami. Dla rodziców była min. kawiarenka, grochówka, grill, pajda ze smalcem. Przez cały czas można było brać udział w loterii fantowej, gdzie dzieci losowały najróżniejsze upominki dzięki, którym pojawiał się uśmiech na ich buźkach.

Impreza sprawiła uczestnikom wiele radości, zabawy i satysfakcji. Zadowoleni z uśmiechem na twarzach wracali do swoich domów.

Serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom za ogromną pomoc i wkład w zorganizowaniu imprezy. Są to:

1. BURMISTRZ GRODZISKA MAZOWIECKIEGO PAN GRZEGORZ BENEDYKCIŃSKI.

2. STEMA POLSKA

3. ARTYZA POLSKA SP. Z.O.O.

4. CUKIERNIA RZECZKOWSKI

5. SZKOŁA PODSTAWOWA IM. DOKTORA MATEUSZA CHEŁMOŃSKIEGO W ADAMOWIŹNIE

6. AGROTURYSTYKA I STAJNIA CHRAPKA

7. TOMASZ GÓRSKI PAPIER HURT s.c. S. BILSKI T. SOWIŃSKI

8. CZARPOL SP. Z.O.O.

9. IGLOTEX DYSTRYBUCJA SP. Z.O.O.

10. RADA RODZICÓW PRZEDSZKOLA NR. 4 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. KRÓLA MACIUSIA PIERWSZEGO

11. ZWIĄZEK HARCERSTWA POLSKIEGO HUFIEC GRODZISK MAZOWIECKI IM. LEONIDA TELIGI

12. HORTEX HOLDING S.A

13. SKLEP ZOOLOGICZNY MADAGASKAR