Międzyprzedszkolny Konkurs Taneczny

Konkurs taneczny 1W czerwcu w Grodziskim Centrum Kultury odbył się pierwszy Międzyprzedszkolny Konkurs Taneczny „Wirujące Przedszkolaki”, którego pomysłodawcami były nauczycielki z naszego Przedszkola prowadzące kółko taneczne. One też zajęły się całą organizają i przeprowadzeniem konkursu.
W konkursie wzięło udział 7 grup tanecznych z przedszkoli znajdujących się na terenie Gminy Grodzisk Mazowiecki. Wszystkie prezentacje były wspaniale przygotowane. Mogliśmy podziwiać piękne stroje i ciekawe choreografie taneczne. Każdy z uczestników otrzymał złoty medal oraz upominek. Dodatkowo jury przyznało trzy wyróżnienia – puchary. Jedno z nich powędrowało dla tancerzy z naszego przedszkola, którzy swym występem wyjątkowo zachwycili członków jury i zebraną publiczność.

                   Gratulujemy naszym tancerzom. Jesteśmy z nich bardzo dumni 🙂

konkurs taneczny 2              konkurs taneczny 3

konkurs taneczny 4               konkurs taneczny 5

konkurs taneczny 6                konkurs taneczny 7

konkurs taneczny 8

A to nasi tancerze 🙂

konkurs taneczny 9                  konkurs taneczny 10

konkurs taneczny 11                    konkurs taneczny 12

konkurs taneczny 13                  konkurs taneczny 14

konkurs taneczny 15                konkurs taneczny 16

konkurs taneczny 17                 konkurs taneczny 19

konkurs taneczny 20                 konkurs taneczny 21

 

6 Polubienia wiadomości
2228 Wyświetleń

Komentowanie zamknięte.