Międzyprzedszkolny Konkurs Taneczny

Konkurs taneczny 1W czerwcu w Grodziskim Centrum Kultury odbył się pierwszy Międzyprzedszkolny Konkurs Taneczny „Wirujące Przedszkolaki”, którego pomysłodawcami były nauczycielki z naszego Przedszkola prowadzące kółko taneczne. One też zajęły się całą organizają i przeprowadzeniem konkursu.
W konkursie wzięło udział 7 grup tanecznych z przedszkoli znajdujących się na terenie Gminy Grodzisk Mazowiecki. Wszystkie prezentacje były wspaniale przygotowane. Mogliśmy podziwiać piękne stroje i ciekawe choreografie taneczne. Każdy z uczestników otrzymał złoty medal oraz upominek. Dodatkowo jury przyznało trzy wyróżnienia – puchary. Jedno z nich powędrowało dla tancerzy z naszego przedszkola, którzy swym występem wyjątkowo zachwycili członków jury i zebraną publiczność.

Gratulujemy naszym tancerzom. Jesteśmy z nich bardzo dumni 🙂

konkurs taneczny 2              konkurs taneczny 3