„MAŁE SIEMIONALIA”

Siemionalia-ZDJĘCIE10 czerwca 2016r. w Domu Kultury w Grodzisku Mazowieckim odbył się IX Przegląd Amatorskich Zespołów Ludowych „Małe Siemionalia”.

Nasze Przedszkole reprezentował zespół „Kukułeczki” przygotowany przez p. Alicję Wieczorek, p. Barbarę Michalską oraz p. Agnieszkę Bryła-Gmitruk w skład którego wchodziły dzieci uczęszczające na zajęcia kółka muzycznego.

Wszystkie występy były bardzo pięknie przygotowane, każdy zespół wyróżniał się ślicznymi strojami oraz ciekawą ludową interpretacją.

Zespół z naszego przedszkola pod nazwą „Kukułeczki” występował z akompaniamentem własnym przy dźwiękach akordeonu oraz instrumentów perkusyjnych . Na koniec występu każdy z uczestników otrzymał upominek, który wręczył pan Starosta.

Serdecznie dziękujemy pani Dyrektor za zakup strojów ludowych oraz Rodzicom za ogromną pomoc i zaangażowanie w pracę zespołu.

7 Polubienia wiadomości
1879 Wyświetleń

Komentowanie zamknięte.