Awans zawodowy nauczycieli

mianowanie-nauczycieli-grodzisk-pl-600x320„Przeszło dwudziestu nauczycieli grodziskich placówek oświatowych odebrało m.in. z rąk burmistrza Grzegorza Benedykcińskiego akty nadania stopnia nauczyciela mianowanego. To efekt zdanego przez wszystkich egzaminu, do którego przestąpili w lipcu tego roku.

Przed wręczeniem aktów nadających nauczycielom wyższy stopień zawodowy złożyli oni uroczyste ślubowanie. Później zaś odebrali – wraz z tym aktami – gratulacje od burmistrza Grzegorza Benedykcińskiego i jego zastępcy Tomasza Krupskiego oraz szefowej biura oświaty Ewy Burzyk.

I tak stopień nauczyciela mianowanego otrzymały 23 osoby pracujące na co dzień w grodziskich szkołach i przedszkolach. Są to: Anna Chmielarska, Olga Łubianka i Anna Kolińska (Przedszkole Nr 4); Anna Kokosza (Przedszkole Nr 7); Anna Rustecka-Krawczyk (Szkoła Podstawowa Nr 1); Agnieszka Sosnowska-Budzik i Monika Makowska (Szkoła Podstawowa Nr 2); Monika Pytlarczyk, Renata Mielniczek i Magdalena Kowalczyk (Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1); Magdalena Soporek (Szkoła Podstawowa Nr 6); Dorota Kowalczyk (Szkoła Podstawowa w Adamowiźnie);  Agnieszka Kozdrak, Urszula Witkowska, Aneta Wojewódzka i Monika Kaniowska(Szkoła Podstawowa w Książenicach); Joanna Majewska i Mateusz Kowalczyk (Gimnazjum Nr 1); Edyta Dobrowolska (Gimnazjum Nr 2); Patrycja Kochan, Beata Pielak, Renata Janus i Wojciech Tekielski (Gimnazjum Nr 3).” (GRODZISK NEWS, AUTOR: ADAM FABISIEWICZ)

2 Polubienia wiadomości
2151 Wyświetleń

Komentowanie zamknięte.