Ruszyły zapisy na bezpłatne warsztaty dla rodziców

Gmina Grodzisk Mazowiecki rozpoczyna dla swoich mieszkańców realizację bezpłatnych warsztatów umiejętności wychowawczych przeznaczonych dla rodziców i wychowawców według programu „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców”, rekomendowany przez Ośrodek Rozwoju Edukacji. Zgłoś się do udziału już dziś!

Warsztaty „Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły” oraz „Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały” to cykl 10 trzygodzinnych spotkań, które uczą umiejętności otwartego porozumiewania się w rodzinie, budowania więzi i relacji w duchu podmiotowości i dialogu.

Pierwszy cykl warsztatów rozpoczynamy 19 września 2016 r. , drugi 12 października 2016 r.  w Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim.

Zapisy do grup warsztatowych prowadzi Iwona Chorek z Ośrodka Pomocy Społecznej w Grodzisku Mazowieckim przy ul. 11 Listopada 33 tel. (22) 755-58-69 wew. 23 lub 720-909-218.