UWAGA. WAŻNE!!!

UBEZPIECZENIE NNW DZIECI W NOWYM ROKU SZKOLNYM 2016/2017

DRODZY RODZICE!

Zgodnie z nowymi zapisami Ustawy o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej art. 17 pkt 2. wszystkie towarzystwa ubezpieczeniowe w tym roku wymagają podpisu rodzica, że zapoznał się z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia. W związku z tym prosimy o zapoznanie się z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia NNW dzieci „Bezpieczne Dziecko” (link poniżej).

Podczas zebrania z rodzicami  (07.09.2016r.) nauczyciele w grupach będą od Państwa zbierali podpisy pod poniższym oświadczeniem.

„Oświadczam, że przed zawarciem ubezpieczenia NNW dzieci „Bezpieczne Dziecko” zapoznałem/zapoznałam się z OWU Biznes&Podróż STU Ergo Hestia S.A. W przedmiotowym OWU nie ma zastosowania par.4, pkt.2, ppkt7.”

Kliknij poniżej

0WU Biznes&Podróż Ustawa

2 Polubienia wiadomości
1488 Wyświetleń

Komentowanie zamknięte.