„POŻEGNANIE LATA, POWITANIE JESIENI”

POŻEGNANIE LATA, POWITANIE JESIENI

pozegnanie-lata-127 września 2016r. zgodnie z tradycją w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość „Pożegnanie lata, powitanie jesieni” W tym dniu dzieci ze wszystkich grup miały za zadanie przygotować jesienną potrawę. Po południu dzieci z wychowawcami czekali na rodziców w ogrodzie przedszkolnym. „Pożegnanie lata, powitanie jesieni” rozpoczęło się wspólną piosenką pt. „Leśna muzyka” a następnie każda z grup częstowała jesiennymi smakołykami gości.

Podczas tej imprezy dzieci mogły upiec sobie kiełbaski. Pobyt na świeżym powietrzu sprawił, że apetyt dzieciom dopisywał. Nie zabrakło również zabawy, na którą dzieci czekały.

Mamy nadzieję, że jesień w tym roku będzie długa i pogodna, a my będziemy mogli w pełni korzystać z jej uroków.

Galeria zdjęć. Kliknij TUTAJ

 

8 Polubienia wiadomości
2051 Wyświetleń

Komentowanie zamknięte.