Zapytanie ofertowe na usługi fotograficzne

Treść zapytania w linku poniżej.

oferta-uslug-fotograficznych

3 Polubienia wiadomości
3634 Wyświetleń

2 komentarze

 • Piotr Czyrzniewski13/10/2016 o 13:48

  Dzień dobry,

  zupełnie nie rozumiem dlaczego jedynym kryterium wyboru oferenta jest cena?
  To trochę tak jak kupować dzieła sztuki na wagę

  Pozdrawiam

  • Przedszkole13/10/2016 o 15:08

   Dzień dobry.
   Z wieloletniego doświadczenia wiemy, że najważniejszym kryterium dla rodziców ZAWSZE BYŁA CENA, dopiero potem inne walory zdjęć. Rodzice najczęściej krytykują zbyt wysokie ceny zdjęć, ponieważ są to zdjęcia dla wszystkich dzieci zarówno tych z rodzin, które ponad cenę przedkładają jakość zdjęć jak i tych, dla których zbyt wysoka cena uniemożliwia zakup zdjęć swoich dzieci. My musimy brać pod uwagę przede wszystkim dzieci z rodzin znajdujących się w trudniejszej niż inni sytuacji finansowej i to przede wszystkim dla nich ceny muszą być dostępne. Jesteśmy publiczną plcówką a nie prywatnym przedszkolem i nasze propozycje muszą być dostosowane i jednakowe dla wszystkich dzieci.
   Pozdrawiam,
   Marzena Wiśniewska