Piknik integracyjny grupy IVA

Ale się działo…….

W sobotę 24.09.2016r. dzieci, rodzice i wychowawcy z grupy IV A wspólnie bawili się na spotkaniu integracyjnym w ogrodzie hotelu Cyprus. Rozgrywki w badmintona, siatkówkę, piłkę nożną, zabawy na polanie , ognisko z pieczeniem kiełbasek to niektóre z atrakcji tego jakże udanego popołudnia. Wspaniała pogoda, wspólna zabawa, niespodzianki dla wszystkich dzieci i dla cioć na długo pozostaną w naszej pamięci. Bawiliśmy się SUPER!!!!

Dziękujemy wszystkim Rodzicom z grupy IVA za wspólną zabawę i wspaniałą organizację.

 

piknik-gr-iva-4        piknik-gr-iva-1

piknik-gr-iva-3        piknik-gr-iva-2

piknik-gr-iva-5        piknik-gr-iva-6

piknik-gr-iva-7        piknik-gr-iva-8

piknik-gr-iva-9        piknik-gr-iva-10

6 Polubienia wiadomości
1627 Wyświetleń

Komentowanie zamknięte.