Wycieczka do Publicznej Biblioteki w Pawilonie Kultury

W czwartkowy poranek, tj.  13.10.2016r. przedszkolaki z grupy IV e wraz z wychowawcą wybrały się do Publicznej Biblioteki w Pawilonie Kultury w Grodzisku Mazowieckim. Podróż pokonały miejskim autobusem, co wywołało wiele radości, gdyż dla niektórych dzieci była po pierwsza przejażdżka grodziskim autobusem.

W Bibliotece przedszkolaki zapoznały się z biblioteką i jej księgozbiorem oraz zasadami korzystania z książek. Wysłuchały interesującą historię pt. „Krowa Matylda szuka skarbu” Alexandra Steffensmeiera, odpowiadały na zagadki baśniowe oraz obejrzały bajkę pt. „Krecik”. Dzieci bardzo miło spędziły czas w bibliotece i obiecały, że jeszcze wrócą do biblioteki.

biblioteka-1                     biblioteka-2

biblioteka-4                      biblioteka-3

4 Polubienia wiadomości
1378 Wyświetleń

Komentowanie zamknięte.