FINAŁ KONKURSU „BARWY JESIENI”

konkurs-9Dnia 27.10.2016 roku odbyło się rozstrzygnięcie i wręczenie nagród w konkursie pt. „Barwy Jesieni”. Wzięło w nim udział 27 uczestników w wieku 3-6 lat, którzy swoje prace mogli wykonać wspólnie z Rodzicami.
Celem konkursu było:
– promowanie działalności plastycznej, która ma ogromny wpływ na rozwój dziecka,
– rozwijanie zainteresowań różnorodnymi technikami plastycznymi,
– rozbudzenie fantazji i wyobraźni twórczej.
Jury przyznało I, II, III miejsce w dwóch kategoriach wiekowych oraz wyróżnienia. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz nagrody. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wykonanie pięknych prac.Organizator konkursu. Barbara Michalska

konkurs-7            konkurs-8        konkurs-12

konkurs-11               konkurs-10

konkurs-6               konkurs-4

konkurs-3               konkurs-2

6 Polubienia wiadomości
1548 Wyświetleń

Komentowanie zamknięte.