„Wszystkie dzieci nasze są ……” – koncert Majki Jeżowskiej

majka-1„Wszystkie dzieci nasze są….” to słowa piosenki Majki Jeżowskiej, której mogliśmy wysłuchać podczas koncertu w Centrum Kultury 26 października. Uczestnikami tego wydarzenia były dzieci z naszego przedszkola. Wyśpiewane słowa zacytowanej piosenki sprawiły, że każde z dzieci miało okazję stać się tego dnia jedynym i niepowtarzalnym  fanem Majki. Artystka wspaniale bawiła zgromadzoną publiczność, z ekscytacją przyjmowała spontaniczną ekspresję przedszkolaków. Wszystkie dzieci głośno śpiewały i chętnie tańczyły. Ponadto tego dnia dzieci z naszego przedszkola odegrały z rąk Majki Jeżowskiej dyplom oraz nagrodę za zajęcie I miejsca w konkursie „Między plastyką a muzyką” dedykowanym twórczości artystki. Koncert był wspaniałym doświadczeniem odpowidajacym na potrzeby rozśpiewanym i roztańczonym przedszkolakom z Przedszkola Nr 4 przy ul. Górnej 12 w Grodzisku Mazowieckim.

majka-8                      majka-9

majka-2                     majka-7