Konkurs ” Mój Święty Patron”

immakulata-8Dnia 3 listopada 2016r. w naszym Przedszkolu miało miejsce uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom konkursu „Mój Święty Patron”. Dzieci z pomocą Rodziców miały wykonać pracę plastyczną przedstawiającą swojego Świętego Patrona. Komisja przyznała trzy nagrody główne i jedno wyróżnienie. I MIEJSCE zajęła Maja Franszczuk – GR IIIC, II MIEJSCE- Liwia Szyszka – GR IV A, III MIEJSCE otrzymał Bartłomiej Godoń – gr IV E. Bartłomiej Łapiński gr IV D – NAGRODA Z WYRÓŻNIENIEM. Wszystkie dzieci zostały nagrodzone.

Konkurs zorganizowała s.Immakulata Podczasiak przy współpracy z Panią Barbarą Michalską.

 

 

immakulata-7   immakulata-6   immakulata-5  immakulata-4

immakulata-3  immakulata-2punkt-1 punkt-2

punkt-3

3 Polubienia wiadomości
2108 Wyświetleń

Komentowanie zamknięte.