UWAGA!!! WAŻNE!!!

wykrzyknik-med  UWAGA!!!

DNIA 14 LISTOPADA (PONIEDZIAŁEK) BĘDZIE PRZERWA W DOSTAWIE PRĄDU W GODZINACH 7.30 – 16.00. INFORMACJA TA DOTARŁA DO NAS DOPIERO DZISIAJ (11 LISTOPADA) POPRZEZ PRYWATNY TELEFON JEDNEGO Z PRACOWNIKÓW. BĘDZIEMY WYJAŚNIAĆ Z ZAKŁADEM ENERGETYCZNYM ZAISTNIAŁĄ SYTUACJĘ, DLACZEGO INFORMACJA O TYM WYŁĄCZENIU NIE POJAWIŁA SIĘ WCALE W OKOLICY PRZEDSZKOLA NA OGŁOSZENIACH, MIMO ŻE NA ODLEGLEJSZYCH ULICACH OGŁOSZENIA SĄ ROZWIESZONE.  PONIEWAŻ PRZEDSZKOLE JEST W NAJBLIŻSZYCH DNIACH NIECZYNNE NIE MAMY MOŻLIWOŚCI POWIADOMIENIA PAŃSTWA W INNEJ FORMIE NIŻ DROGĄ ELEKTRONICZNĄ. W ZWIĄZKU Z TYM BARDZO PROSIMY PAŃSTWA O POMOC I WYROZUMIAŁOŚĆ W TEJ, DLA NAS RÓWNIEŻ TRUDNIEJ SYTUACJI I W MIARĘ MOŻLIWOŚCI O ZAPEWNIENIE WE WŁASNYM ZAKRESIE DZIECIOM OPIEKI W TYM DNIU. JEŚLI NIE BĘDZIECIE PAŃSTWO MIELI TAKIEJ MOŻLIWOŚCI BARDZO PROSIMY O ZAPEWNIENIE DZIECIOM CIEPŁYCH UBRAŃ PONIEWAŻ  OGRZEWANIE NIE BĘDZIE DZIAŁAŁO. MOŻEMY ZAPEWNIĆ TEŻ DZIECIOM JEDYNIE SUCHE POSIŁKI. PRZEPRASZAMY ZA TE UTRUDNIENIA, KTÓRE JEDNAK NIE WYNIKAJĄ Z NASZEJ WINY. DOŁOŻYMY WSZELKICH STARAŃ, ABY DZIECI W JAK NAJMNIEJSZYM STOPNIU ODCZUŁY TE NIEDOGODNOŚCI.

3 Polubienia wiadomości
1641 Wyświetleń

Komentowanie zamknięte.