Dzień Pluszowego Misia

225 listopada swoje święto obchodzi najlepszy przyjaciel dzieci, a jednocześnie miła w dotyku, przyjazna i niezastąpiona przy zasypianiu zabawka- Pluszowy Miś.

W tym dniu wszystkie przedszkolaki przyniosły ze sobą swojego ukochanego
i wyjątkowego misia. Z tej okazji również do każdej z grup zawitały dwa pluszowe misie, aby wspólnie z naszymi podopiecznymi miło i wesoło spędzić czas. Dzieci najpierw powitały się ze swoimi pluszakami różnymi częściami ciała, następnie nauczyły się tańca i piosenki o niedźwiadku, którą zaprezentowały swoim najmilszym gościom – Pluszowym Misiom. Były także zagadki i zabawy z bańkami mydlanymi. Ten dzień wywołał u dzieci wiele uśmiechów i radości.

 

 

3       4

6       7

8      10

3 Polubienia wiadomości
1744 Wyświetleń

Komentowanie zamknięte.