„KSIĄŻKA  DLA  SZPITALA”

Drodzy Rodzice !

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w akcji „Książka dla szpitala”, której adresatem są mali pacjenci Oddziału Pediatrycznego Szpitala Zachodniego w Grodzisku Mazowieckim. Zbiórka książek ma na celu umilenie dzieciom trudnego dla nich czasu, jakim jest hospitalizacja. Nasza placówka bierze udział w akcji już po raz drugi. W pierwszej edycji udało nam się zebrać ok. 150 sztuk książek, puzzli oraz gier dydaktycznych.

Chętnych do wsparcia naszej akcji prosimy o przynoszenie do wychowawców grup książek, puzzli i gier dydaktycznych do końca grudnia 2016 roku.

Mamy nadzieję, że uczestnictwo w tej akcji pokaże naszym dzieciom, iż „Dobro powraca”. Wierzymy, że to najlepszy sposób, by nauczyć zrozumienia, życzliwości dla innych, wrażliwości na ból, cierpienie i chorobę. Wspólnie możemy pomagać innym nie tylko poprzez słowa, ale także i działanie. Liczymy na Państwa zaangażowanie i wielkie serce.

                                                                                                                                                                      Monika Kujawka
Emilia Makowiec
Martyna Pieńkowska

1 Polubienia wiadomości
1402 Wyświetleń

Komentowanie zamknięte.