Udział przedszkolaków w programie eTwinning

etwinning-2Nasze Przedszkole bierze udział w programie eTwinning, które promuje współpracę szkół i przedszkoli w Europie za pomocą technologii informacyjno-komunikacyjnych, oferując wsparcie, narzędzia i usługi, tak by placówki w prosty sposób mogły tworzyć w ramach różnych dziedzin krótko i długoterminowe partnerstwa.

Zrealizowaliśmy kolejny projekt, tym razem  świąteczny: „HandmadeChristmas Cards”. W projekcie wzięły udział dzieci z Polski, Hiszpanii, Ukrainy, Turcji, Litwy, Rumunii i Hiszpanii. Zadaniem uczestników było wykonanie kartek świątecznych z życzeniami dla dzieci z różnych krajów.  Prace zostały wysłane pocztą tradycyjna do każdego uczestnika projektu. Kartki, które otrzymaliśmy  można podziwiać na tablicy w holu głównym.

2 Polubienia wiadomości
1259 Wyświetleń

Komentowanie zamknięte.