Wycieczka do Urzędu Pocztowego przy ul. Orzeszkowej w Grodzisku Mazowieck

imag2788Dnia 08 grudnia 2016r. przedszkolaki z grupy IV e odwiedziły Urząd Pocztowy w Grodzisku Mazowieckim w celu wysłania kartek z życzeniami świątecznymi do innych polskich przedszkoli w związku z udziałem naszej grupy w projekcie Mały miś i tradycje Bożego Narodzenia.

Dzieci zapoznały się z wyglądem poczty. Zwracały uwagę na skrzynki pocztowe, regały na kartki i czasopisma oraz okienka do obsługi klienta. Przedszkolaki z zainteresowaniem obserwowały jak Pani waży nasze kartki, przykleja znaczki i przybija pieczątkę z datą. Przypomniała również nam o prawidłowym adresowaniu listów. Następnie dzieci mogły wrzucić listy do skrzynki pocztowej. Pani naczelnik opowiedziała także dzieciom o trudnej pracy listonosza i innych pracowników poczty.

Wycieczka okazała się bardzo interesująca, a dzieci wracały do przedszkola z bagażem miłych wrażeń. Serdecznie dziękujemy za miłe przyjęcie.

                               imag2786     imag2778

                                                                      imag2777

2 Polubienia wiadomości
1658 Wyświetleń

Komentowanie zamknięte.