Wycieczka do Wielkiej Fabryki Elfów w Warszawie

elfy-1012 grudnia grupa IV e i IV d wraz z wychowawczyniami wybrali się na wycieczkę na Stadion Narodowy. W szatni spotkaliśmy miłego Elfa, który pokierował nas do tajemniczego miejsca, do Wielkiej Fabryki Elfów. Było to ogromne zaskoczenie dla nas, że takie magiczne miejsce jest w Warszawie.

W pierwszej kolejności wysłuchaliśmy krótkiej historii Elfa Ważniaka. Następnie mieliśmy do wykonania 10 wyjątkowych zadań, w których musieliśmy pomóc Elfom w świątecznych przygotowaniach oraz w odnalezieniu sań Św. Mikołaja. Zadania wzbudziły sporo emocji. Budowaliśmy wspólnie najwyższą wieżę z drewnianych klocków, odgadywaliśmy zagadki Elfów, mieliśmy możliwość napisania listu do Św. Mikołaja, zbijaliśmy interaktywne prezenty kulkami, jeździliśmy na konikach oraz braliśmy udział w zawodach w świątecznych zamkach.Po chwili szaleństwa, próbowaliśmy ułożyć piłeczki na wydmuchiwanym powietrzu. Następnie odkryliśmy na tablicy interaktywnej ślady sań  św. Mikołaja, co pozwoliło odnaleźć zaginione sanie. Przed nami była jeszcze jedna niespodzianka – spotkanie ze Św. Mikołajem, który wręczył każdemu dyplom za pomoc w uratowaniu świąt oraz kolorowanki. W doskonałych nastrojach wróciliśmy do przedszkola.

elfy-3    elfy-2

elfy-4       elfy-5

elfy-6      elfy-7

elfy-8      elfy-9

elfy-11                                         elfy-12

2 Polubienia wiadomości
1704 Wyświetleń

Komentowanie zamknięte.