Pełna miska dla schroniska !

DRODZY RODZICE !

Zwyczajem lat poprzednich w naszym przedszkolu odbędzie kolejna  ZBIÓRKA DARÓW DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT

Zachęcamy do wzięcia w niej udziału i liczymy na Wasze zaangażowanie. Wszystkie dary wymienione poniżej  prosimy wkładać do specjalnie oznaczonego pojemnika, który znajduje się w holu  przedszkola. Zbiórka trwa do 10.02.2017r. Wszelkie pytania prosimy kierować do pani Moniki Kołakowskiej , Barbary Michalskiej, Lidii Wątorek-Noga, Katarzyny Piotrowskiej i Beaty Dobrzyńskiej.

POTRZEBNE DARY TO:

  • Karmy suche i mokre dla psów i kotów
  • Przysmaki dla psów, kotów
  • Ryż, makaron i kasza
  • Smycze, obroże, szelki
  • Miski , garnki
  • Koce , ręczniki, pościel
  • Szampony dla zwierząt, środki przeciw kleszczom i pchłom

DARY PRZEKAZANE BĘDĄ DO SCHRONISKA DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT W ŻYRARDOWIE NA ULICY CZYSTEJ 3

3 Polubienia wiadomości
1370 Wyświetleń

Komentowanie zamknięte.