Projekt CZYTAMY W PRZEDSZKOLU

W dniach od 9.01 do 13.01.2017 w naszym przedszkolu gościliśmy  panie z Biblioteki z projektem CZYTAMY W PRZEDSZKOLU. Projektem tym zostały objęte nasze najstarsze przedszkolaki 5 i 6- latki. W ramach tej akcji Pani Maria Zdrojewska, Magdalena Żerek, Mariola Goździkowska czytały dzieciom, opowiadały o swojej ciekawej pracy w bibliotece oraz o nowym projekcie „Z Biblusiem w świat książek”. Każde dziecko na koniec zajęć otrzymało prezent oraz zaproszenie do wzięcia udziału w akcji. Zajęcia były tak wspaniałe, że wielu przedszkolaków skorzystało z zaproszenia i zapisało się do biblioteki. Życzymy sukcesów w czytelnictwie i mamy nadzieję, że będziecie bardzo często odwiedzać bibliotekę, a Bibluś będzie waszym przewodnikiem.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPANIAŁE ZAJĘCIA

       

       

      

7 Polubienia wiadomości
1463 Wyświetleń

Komentowanie zamknięte.