PODZIĘKOWANIE – PROJEKT UNICEF

PODZIĘKOWANIE

Nasze przedszkole,  aktywnie uczestniczyło w kolejnym  projekcie UNICEF „Wszystkie kolory świata”.  W akcji tej wzięli udział: dzieci, rodzice, babcie, ciocie i ich znajomi oraz nauczyciele.

Cieszymy się wspólnie, że chociaż w ten symboliczny sposób mogliśmy przyczynić się do poprawy życia dzieci, mieszkających w Czadzie.    Wierzymy, że szczepionki zakupione z zebranych funduszy w znacznym stopniu poprawią ich sytuację zdrowotną. Życzymy im oraz ich najbliższym przede wszystkim zdrowia, możliwości życia w szczęściu i spełniania swoich marzeń.

Natomiast wszystkim przedszkolakom, rodzicom, babciom, dziadkom, ciociom, sąsiadkom i nauczycielom serdeczne dziękujemy za wkład w ratowanie życia drugiego człowieka.

Akcja przerosła nasze oczekiwania – tym razem również odpowiedzieli Państwo niezwykle hojnie na nasz apel. Zebraliśmy 840 zł.

JESZCZE RAZ BARDZO DZIĘKUJEMY!