Konkurs „Najpiękniejszy karmnik dla ptaków”

W dniu 03 marca 2017 r. zakończyła się edycja konkursu na ,,Najpiękniejszy karmnik dla ptaków”, w którym przedszkolaki wraz z rodzicami mogły wykazać się swoją pomysłowością, inwencją twórczą oraz technicznym zacięciem podczas majsterkowania.

Wszystkie prace zostały wyeksponowane na wystawie w holu głównym przedszkola. Zgromadzono 23 karmników, które zachwycały bogactwem kształtów, formą, różnorodnością i technikami łączenia materiałów. Jury na czele z p. Dyrektor Bożeną Malczewską stanęło przed wielkim wyzwaniem, próbując ocenić zgromadzone prace, wszystkie bowiem były pięknie i zasługiwały na wielkie uznanie.

Po szczegółowej i czasochłonnej analizie zgromadzonego materiału jury przyznało:

 1. I miejsca:
 • BARTEK G.
 • ELIZA SZ.
 • JAKUB S.
 • JERZY P.
 • MAGDALENA G.
 • MAŁGOSIA K.
 • TOSIA K.
 • NATALKA B.
 1. II miejsca:
 • ALA K.
 • ALEKSANDRA K.
 • MAŁGOSIA W.
 • VICTORIA K.
 • ANIA SZ.
 • DAMIAN L.
 • HELENKA P.
 • KSAWERY K.
 • LENA CH.

 

 1. III miejsca:
 • FILIP P.
 • KSAWERY G.
 • MACIEJ S.
 • MATEUSZ M.
 • WIKTORIA B.
 • WIKTORIA W.

Wszystkim nagrodzonym wręczono dyplomy oraz nagrody. Było wiele ciepłych słów i oklasków kierowanych do wszystkich uczestników konkursu.

         

        

 

3 Polubienia wiadomości
1701 Wyświetleń

Komentowanie zamknięte.