Konkurs „Najpiękniejszy karmnik dla ptaków”

W dniu 03 marca 2017 r. zakończyła się edycja konkursu na ,,Najpiękniejszy karmnik dla ptaków”, w którym przedszkolaki wraz z rodzicami mogły wykazać się swoją pomysłowością, inwencją twórczą oraz technicznym zacięciem podczas majsterkowania.

Wszystkie prace zostały wyeksponowane na wystawie w holu głównym przedszkola. Zgromadzono 23 karmników, które zachwycały bogactwem kształtów, formą, różnorodnością i technikami łączenia materiałów. Jury na czele z p. Dyrektor Bożeną Malczewską stanęło przed wielkim wyzwaniem, próbując ocenić zgromadzone prace, wszystkie bowiem były pięknie i zasługiwały na wielkie uznanie.

Po szczegółowej i czasochłonnej analizie zgromadzonego materiału jury przyznało:

1. I miejsca:

• MATEUSZ M.
  • WIKTORIA B.
  • WIKTORIA W.

Wszystkim nagrodzonym wręczono dyplomy oraz nagrody. Było wiele ciepłych słów i oklasków kierowanych do wszystkich uczestników konkursu.