Teatr Baniek Mydlanych

W dniu 13 marca przedszkolaki z grup IV a, IV b, IV d i IV e wybrały się wraz z wychowawcami na wycieczkę do Warszawy. Niezapomnianą atrakcją był wjazd windą na 30 piętro Pałacu Kultury i Nauki na taras widokowy, gdzie dzieci podziwiały panoramę Warszawy. Następnie wybraliśmy się do Teatru IV piętro, gdzie wzięliśmy udział w czarodziejskim spektaklu pt. „Tajemnica bańki szczęścia” wystawionej przez Teatr Baniek Mydlanych. Bajeczny karnawał baniek mydlanych oraz niesamowita dawka humoru i dobrej energii pozwoliły przenieść się dzieciom w zachwycającą podróż do krainy magii i kolorów. Po przedstawieniu wróciliśmy do przedszkola zadowoleni i szczęśliwi.

         

          

         

 

 

 

 

 

 

2 Polubienia wiadomości
1315 Wyświetleń

Komentowanie zamknięte.