KONKURS PLASTYCZNY ” WIELKANOCNE TRADYCJE I OBYCZAJE „

KONKURS PLASTYCZNY ” WIELKANOCNE TRADYCJE I OBYCZAJE ”

Zapraszamy do udziału w konkursie , którego celem jest :

• Rozwijanie kreatywności i samodzielności
  • Uwrażliwianie na zwyczaje Świąt Wielkanocnych
  • Podtrzymywanie i propagowanie tradycji związanych z własnoręcznym wykonaniem symboli związanych ze świętami wielkanocnymi

REGULAMIN :

• Konkurs adresowany jest do dzieci 3-6 letnich ;
  • Temat konkursu : ozdoby wielkanocne – pisanki, baranki, kurczaki , króliki, palmy oraz kartki wielkanocne ;
  • Prace powinny być wykonane przez dziecko ( dopuszczalna jest niewielka pomoc opiekuna ) ;
  • Technika i format dowolny ;
  • Maksymalnie 1 praca od uczestnika ;
  • Każda praca musi zawierać metryczkę : imię i nazwisko dziecka oraz wiek ;
  • Prace można zostawiać wychowawcom poszczególnych grup do dnia 07.04.2017 r.
  • Wszystkie prace biorące udział w konkursie przechodzą na własność organizatorów będą wykorzystane jako elementy dekoracyjne pomieszczeń przedszkolnych.

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU I WRĘCZENIE NAGRÓD :

• Prace będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych 3-4 oraz 5 -6 latki . Zwycięzcy w każdej kategorii wiekowej otrzymają dyplomy i upominki.
  • Podstawowym kryterium oceny będzie pomysłowość, oryginalność oraz sposób wykonania.
  • Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 10.04.2017 r. Decyzja Jury jest ostateczna i nie podlega weryfikacji. Lista zwycięzców będzie opublikowana na stronie placówki oraz na tablicy ogłoszeń w przedszkolu.               ORGANIZATORAMI KONKURSU SĄ  :  Katarzyna Piotrowska, Agnieszka Dudzińska i Monika Kołakowska.