AKCJA ” POMÓŻ INNYM „

                                              

SZANOWNI RODZICE !  KOCHANE DZIECI  !

ZWRACAM SIĘ DO WSZYSTKICH, KTÓRZY NIE SĄ OBOJĘTNI NA KRZYWDĘ LUDZKĄ . Z RACJI  ZBLIŻAJĄCYCH  SIĘ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH KAŻDY, KTO MÓGŁBY  SIĘ PODZIELIĆ  Z  OSOBĄ POTRZEBUJĄCĄ POMOCY ZAPRASZAMY DO AKCJI ” POMÓŻ INNYM ” .             Osoba, która potrzebuje pomocy to : Pani Ewa mieszkanka Grodziska Mazowieckiego.  Jest ona matką samotnie wychowującą rocznego synka Jakuba. Chłopiec urodził się z niską wagą urodzeniową. Dziecko z powodu wzmożonego napięcia mięśniowego jest pod stałą opieką neurologa w Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesiu . Rodzina ma bardzo trudną sytuację zarówno  finansową  jak  i  mieszkaniową. Głównym źródłem utrzymania są świadczenia rodzinne.  Kobieta mieszka w bloku na trzecim piętrze bez bieżącej wody, ogrzewanie jest  z kuchni  węglowej i pieca kaflowego, WC  znajduje się na zewnątrz  budynku. Kobieta wykorzystując swoje  zasoby próbuje przezwyciężać  trudności życiowe. Wsparciem dla rodziny jest babcia  chłopca, dlatego też Pani Ewa poszukuje pracy ( kilka godzin dziennie) .  Zachęcamy do pomocy. Dary składamy u wychowawców grup do dnia 12.04.2017 r.

Rodzina  głównie potrzebuje: 

1. Produkty żywnościowe ( długoterminowe ) : mleko bebiko 2 , makarony, ryż , kasze, mąka, cukier, olej;

2. Kosmetyki pielęgnacyjne dla dziecka ( np. płyn do kąpieli , oliwka, kremy ) ;                                                                3. Chemia : proszek do prania, płyn do płukania tkanin;

4. Zabawki edukacyjne dla chłopca ,  adekwatne do wieku;

5. Ubrania nowe i używane ( czyste, w dobrym stanie ) zarówno dla dziecka ( rozmiar  98  )  jak i dla jego matki ( rozmiar 38 ) .                                                                                                                                                                             WSZYSTKIM DARCZYŃCOM ZA OKAZANIE SERCA I SZLACHETNY GEST SERDECZNIE DZIĘKUJEMY .

1 Polubienia wiadomości
1424 Wyświetleń

Komentowanie zamknięte.