WYCIECZKA DO CENTRUM KULTURY

W dniu 28.03.2017 r. dzieci były w grodziskim Centrum Kultury  na spektaklu ” Kosmolenie ratują Ziemię ” .                         

  Był to ekologiczny spektakl teatralny,  oprawiony wyjątkową muzyką, kostiumami i scenografią. Uwrażliwiał dzieci na problemy naszej przyrody poruszając temat zanieczyszczeń powietrza , segregacji odpadów czy też przedstawiał rolę pszczół w ziemskim ekosystemie. Była to historia , która z pewnością poruszyła serce każdego dziecka i zmotywowała do podejmowania działań ekologicznych . Po zakończonym spektaklu dzieci zwiedziły Radio Bogoria, gdzie zajął się nimi sam Redaktor Naczelny Marek Karczewski .  O pracy Radia opowiadała dzieciom Pani Agnieszka Goleniak, szefowa NewsroomuUwieńczeniem wizyty było zrobienie przedszkolakom pamiątkowego zdjęcia. Do przedszkola wróciliśmy  szczęśliwi i zadowoleni z przeżytych wrażeń.
0 Polubienia wiadomości
1326 Wyświetleń

Komentowanie zamknięte.