Rekrutacja do przedszkoli, punktów przedszkolnych i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych

Rozpoczęła się rekrutacja do grodziskich przedszkoli, punktów przedszkolnych i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, a także do pierwszych klas szkół podstawowych na rok szkolny 2017/2018.

Rekrutacja do przedszkoli, punktów przedszkolnych i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych

Rekrutacja na wolne miejsca do placówek przedszkolnych, podobnie jak w latach ubiegłych, będzie prowadzona drogą elektroniczną. W dniach od 5 do 19 kwietnia 2017 roku rodzice będą mogli dokonać elektronicznej rejestracji wniosku na stronie:

https://przedszkola-grodzisk-mazowiecki.nabory.pl/

Zapisywany w systemie elektroniczny wniosek trzeba wydrukować i wraz z wymaganymi oświadczeniami dostarczyć do placówki „pierwszego wyboru”, tzn. oznaczonej przez rodziców na pierwszym miejscu preferencji.

Ogłoszenie listy dzieci zakwalifikowanych nastąpi w dniu 23 maja 2017 r.

Poniżej wzór wniosku do przedszkola:

wniosek_o_przyjecie_dziecka

1 Polubienia wiadomości
1957 Wyświetleń

Komentowanie zamknięte.