Konkurs „Wielkanocne tradycje i obyczaje”

10 kwietnia 2017 roku nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu „Wielkanocne tradycje i obyczaje”. Otrzymaliśmy 26 prac, które były wykonane różnorodnymi technikami. Wszystkie prace konkursowe były piękne i zostały wyeksponowane w holu przedszkola, aby można było je podziwiać. Wybór najlepszych prac był bardzo trudny. Wspólnie z panią Dyrektor Bożeną Malczewską udało się wyłonić zwycięzców.  Następnie zorganizowano kiermasz świąteczny.  Wszystkie prace dzieci zostały sprzedane, a dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na rekwizyty (np. stroje, nagrody) w konkursie tanecznym.

Laureaci 3-4 latki:

  1. Ignacy Gogel
  2. Maja Korzan
  3. Iga Staszewska

Laureaci 5-6 latki:

  1. Ksawery Kryński
  2. Olaf Kujawka
  3. Filip Tabędzki

Wszystkim  nagrodzonym dzieciom wręczono dyplomy oraz  nagrody.

3 Polubienia wiadomości
1552 Wyświetleń

Komentowanie zamknięte.