„II Urodziny Marchewki”

W ramach realizacji programu „Kubusiowi Przyjaciele Natury” obchodziliśmy w dniu 5 kwietnia „Dzień Marchewki”. Ten dzień był wyjątkowy, ponieważ w przedszkolu królował kolor pomarańczowy – dzieciaki i ciocie przyszły ubrane na pomarańczowo. O godzinie 10.00 zaprosiłyśmy wszystkie przedszkolaki na salę wielofunkcyjną, gdzie odbyły się II Urodziny Marchewki. Po serdecznym powitaniu, na dzieci czekał marchewkowy quiz, z którym poradziły sobie bez problemu. Najważniejszym punktem programu był pokaz mody. Dzieci mogły zaprezentować nie tylko swoje oryginalne stroje marchewkowe, ale przede wszystkim niespotykane nakrycia głowy, biżuterię oraz finezyjne torby, torebeczki. Przedszkolni modele dumnie kroczyli po wybiegu prezentując swoje przebranie. Były też zabawy ruchowe ze śpiewem przy piosence „Ruda Marchewka”. Po części oficjalnej przedszkolaki rozeszły się do swoich sal, gdzie mogły posmakować  na drugie  śniadanie marchewkowy placek i soczek.

Po takiej dawce witamin, śmiechu i zabawy na pewno wszystkie przedszkolaki będą zdrowe, piękne i uśmiechnięte. Nad całą imprezą czuwały nauczycielki, które zorganizowały „Dzień Marchewki”: Pani Agnieszka Bryła-Gmitruk, Pani Anna Kolińska oraz Pani Monika Sadowska. Dziękujemy serdecznie wszystkim Rodzicom i Ciociom za przygotowanie strojów i dodatków.

2 Polubienia wiadomości
1633 Wyświetleń

Komentowanie zamknięte.