Podziękowanie

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada,

lecz przez to, kim jest;

nie przez to, co ma,

lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”

Jan Paweł II

Kierujemy serdeczne podziękowanie do rodziców i ich dzieci, którzy włączyli się w akcję  pt. ” Pomóż innym ” – zbiórka darów dla samotnej matki, która ma bardzo trudną  sytuację  finansową  .  Zwyczajem naszego przedszkola staje się niesienie pomocy  potrzebującym. Tak było  i tym razem. Nie zawiedliście Państwo!  Bardzo dziękujemy za bezinteresowną pomoc, za przekazanie żywności, zabawek ,książeczek, ubrań i środków pielęgnacyjnych.

Dziękujemy za ogromną wrażliwość , wielkie serce i otwartość na potrzeby drugiego człowieka. Ofiarowana pomoc jest dowodem serdeczności, współczucia oraz ludzkiej solidarności.

                                                    Dziękujemy !!!

3 Polubienia wiadomości
1441 Wyświetleń

Komentowanie zamknięte.