Wycieczka do Carrefour

11 maja 2017r., dzieci w grup IV a i IV e gościły w hipermarkecie Carrefour Targówek w Warszawie.  Dzięki inicjatywie Pani Małgosi Podsiedzik, mamie Helenki z IV e, mogliśmy spędzić przedpołudnie w piekarni i kasach hipermarketu Carrefour. Przybycie do piekarni  było dla dzieci nie lada atrakcją. Ubrani w białe fartuszki i nakrycia głowy, poznawali sztukę piekarską. Lepili słodkie bułki z czekoladą, rogale i bułeczki z różnymi ziarnami. Następnie maślane specjały dochodziły w parowniku, by za chwilę mogły być przeniesione do pieca. W tym czasie młodzi piekarze przenieśli się do kas, gdzie zajęli się pogłębianiem tajników sztuki obsługi klienta. Po ciężkiej pracy, nadszedł czas na odpoczynek i poczęstunek. Dzieci, w specjalnie przygotowanych dla nich salach, mogłynapić się soku, zjeść cukierki czekoladowe i pyszne kruche babeczki z owocami. Przedszkolaki podczas oczekiwania na swoje wypieki rysowały bułeczki, które sami uformowali. Na zakończenie dzieci obdarowane zostały pamiątkowymi dyplomami.

Serdecznie dziękujemy pani Małgosioraz wszystkim pracownikom, którzy przyczynili się do tego, że ten czas w Carrefour taki miło i owocnie spędziliśmy.

4 Polubienia wiadomości
1429 Wyświetleń

Komentowanie zamknięte.