Wycieczka do Parku Rodzinnego „Magiczne Ogrody”.

W dniu 08 maja 2017r. grupy IV a, IV e, IV d i III a wraz z wychowawcami wyjechały na wycieczkę do Tematycznego Parku Rodzinnego „Magiczne Ogrody” w Janowcu. Przekraczając bramę ogrodów dzieci wkroczyły w  baśniowy świat zabaw, przygody, fantazji i wielu tajemnic. W ogrodach na przedszkolaki czekało mnóstwo atrakcji: gry i zabawy sportowe z animatorem, przejazd kolejką w Kwiatowej Dolinie, wizyta w krainie wróżek Smużek,zabawy w Grodzie Krasnoludzkim i Podgrodziu szkoleniowym, zabawy w krainie Bulwiaków, zabawy na Robankowej Łące. W tym dniu nikomu nie groziła nuda, każdy znalazł dla siebie coś interesującego. Największe wrażenie na dzieciach zrobiło pole z gigantycznymi marchewkami, Robanki, śpiewający skrzat i mruczące drzewa. Szczęśliwi choć bardzo zmęczeni wróciliśmy do domu.

4 Polubienia wiadomości
1821 Wyświetleń

Komentowanie zamknięte.