„MAŁE SIEMIONALIA”

7 czerwca 2017 r. w Domu Kultury w Grodzisku Mazowieckim odbył się X Przegląd Amatorskich Zespołów Ludowych „Małe Siemionalia”.

Nasze Przedszkole reprezentował zespół „Kukułeczki” przygotowany przez p. Alicję Wieczorek oraz p. Barbarę Michalską w skład którego wchodziły dzieci uczęszczające na zajęcia kółka muzycznego.

Wszystkie występy były bardzo pięknie przygotowane, każdy zespół wyróżniał się ślicznymi strojami oraz ciekawą ludową interpretacją.

Zespół „Kukułeczki” zaprezentował takie piosenki jak: „Łowiczanka”, „Jabłoneczka” „Ej żeglujże żeglarzu” czy wesołą i skoczną „Koze” . Na koniec występu otrzymaliśmy ogromne brawa a  każdy z uczestników otrzymał upominek.

Serdecznie dziękujemy pani Dyrektor za zakup strojów ludowych oraz Rodzicom za ogromną pomoc i zaangażowanie w pracę zespołu.