Turniej szachowy

Dniach 4-5 listopada W Puszczy Mariańskiej przepięknej miejscowości pod Żyrardowem odbył sie turniej szachowy „Pierwsze Kroki”. Nasze Przedszkolne Koło Szachowe „Szach – Mat” reprezentant Karol T. z grupy IV A Turniej rozgrywany był na dystansie 7 rund, każdy z graczy w rundzie miał do dyspozycji na swoje ruchy 30 minut oraz 30 sekund po każdym ruchu. Karolowi  udało wygrać 3 partie co pozwoliło na zajęcie 15 miejsca na 28 zawodników z których większość była starsza od Niego a nie brakowało i dorosłych
Serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów
W związku z dużym zainteresowaniem dzieci szachami i przygotowanymi rozgrywkami turniejowymi zwracam się z prośbą o pomoc z przygotowaniem nagród dla każdego z uczestników

Z góry dziękuję za pomoc                                                                                       Rafał Daniszewski

Instruktor

 

1 Polubienia wiadomości
1115 Wyświetleń

Komentowanie zamknięte.