PODZIĘKOWANIE

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada,
lecz przez to, kim jest;
nie przez to, co ma, 
lecz przez to, czym dzieli się z innymi.
Jan Paweł II
Kierujemy serdeczne podziękowanie do rodziców i ich dzieci, którzy włączyli się w akcję  pt. „Wszystkie dzieciaki mają mazaki zbiórka darów dla dzieci, które mają bardzo trudną  sytuację  finansową” .  Zwyczajem naszego przedszkola staje się niesienie pomocy  potrzebującym. Tak było  i tym razem. Nie zawiedliście Państwo!  Bardzo dziękujemy za bezinteresowną pomoc, za przekazanie artykułów szkolnych.
Dziękujemy za ogromną wrażliwość, wielkie serce i otwartość na potrzeby drugiego człowieka. Ofiarowana pomoc jest dowodem serdeczności, współczucia oraz ludzkiej solidarności.
Dziękujemy !!!

4 Polubienia wiadomości
1151 Wyświetleń

Komentowanie zamknięte.