PRZEDSZKOLNA SCENA TALENTÓW

Nasze przedszkole po raz kolejny wystąpiło w Centrum Kultury na Przedszkolnej Scenie Talentów. W poprzednim roku szkolnym zaprezentowaliśmy przedstawienie „Morskie Opowieści”. Nasze przedszkolaki wcieliły się w role marynarzy, piratów, syreny, Hawajki, którzy przenieśli nas w przepiękny, kolorowy i magiczny świat. Choreografia, scenografia, muzyka, niezwykle kolorowe stroje oraz umiejętności aktorskie i wdzięk dzieci wzbudziły zachwyt publiczności, która oceniła występ naszych przedszkolaków jako przepiękny musical.

W zupełnie innym charakterze odbył się tegoroczny występ. W tym roku szkolnym miał on charakter bardzo doniosły, wywołujący odczucia refleksji  i zadumy. Związany był z Obchodami 99 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. W odświętnej scenografii, z godłem i barwami narodowymi w tle, nasze przedszkolaki i zuchy w galowych strojach recytowały wiersze, śpiewały pieśni patriotyczne, wśród których nie zabrakło Hymnu Polski i Hymnu Przedszkola. Wszystko to odbywało się pod kierunkiem nauczycielek oraz druhen prowadzących gromadę zuchową. Całość uświetnił polonez przepięknie wykonany przez dzieci w strojach z tamtych lat. Wzruszona publiczność nagrodziła naszych przedszkolaków owacjami na stojąco.

„Morskie opowieści” – czerwiec 2017 r.

 

Obchody 99 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę – listopad 2017 r.

9 Polubienia wiadomości
1360 Wyświetleń

Komentowanie zamknięte.