ZUCHOWE ANDRZEJKI

30 dzień listopada – imieniny Andrzeja. Razem z Andrzejami świętują chyba wszyscy, i starsi i młodsi. W końcu wszyscy lubimy się bawić, a Andrzejki są tylko raz w roku. Ale, o ile starsze osoby doskonale znają historię, tradycje i wróżby andrzejkowe, to z młodszymi jest już trochę gorzej. Dlatego zuchy z GZ „Strażnicy Maciusiowej Tajemnicy” postanowiły zorganizować Czarodziejskie Zuchowe Andrzejki. Takie z tańcem, z zabawami i oczywiście z wróżbami. Andrzejki odbyły się w piątek 1 grudnia. Na Andrzejki zuchy zaprosiły wszystkie GZ działające w Hufcu Grodzisk Mazowiecki. Wszyscy, niektórzy pięknie przebrani, przybyli punktualnie i o 17.30 rozpoczęła się wspólna zabawa. Wszyscy miło spędzili czas na andrzejkowych wróżbach, zabawach, tańcach. Nie zabrakło też poczęstunku, słodkości, które dodawały wigoru uczestniką do dalszych harców i realizacji kolejnych zadań. Każdy uczestnik mocno przezywał spotkanie z wróżkami, które przepowiadały wszystkim miłe zdarzenia losowe oraz wyzwalały sporo uśmiechów i radości Czas wspólnej zabawy mijał bardzo szybko i trzeba było rozejść się do domów. Wszystkie dzieci były bardzo zadowolone z zabawy i wiele z nich chciało jeszcze i jeszcze tańczyć. I choć Andrzejki się skończyły, jeszcze pewnie nie raz wszyscy wspólnie potańczymy.

Chcieliśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy pomogli w organizacji

Czarodziejskich Zuchowych Andrzejek

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!

3 Polubienia wiadomości
1192 Wyświetleń

Komentowanie zamknięte.