Wycieczka do Wielkiej Fabryki Elfów

7 grudnia dzieci z grupy III e wraz z wychowawczynią wybrały się na wycieczkę do Wielkiej Fabryki Elfów mieszczącej się na Stadionie Narodowym w Warszawie. W szatni spotkaliśmy miłe Elfy, który pokierowały nas do tajemniczego miejsca, do Wielkiej Fabryki Elfów. Było to ogromne zaskoczenie dla nas, że takie magiczne miejsce jest w Warszawie.

W pierwszej kolejności wysłuchaliśmy krótkiej historii Elfa Ważniaka o problemie w fabryce zabawek. Cudowna maszyna do produkcji najwspanialszej zabawki na świecie szwankuje. Dzieci miały za zadanie pomóc odnaleźć zaginione części zabawki. Aby to zrobić, musiały przejść przez 10 stanowisk, na których wykonywały i rozwiązywały różne aktywności ruchowe, zręcznościowe, zagadki logiczne i zadania edukacyjne. Na końcu czekała jeszcze jedna niespodzianka – spotkanie ze Św. Mikołajem, który wręczył każdemu dyplom za pomoc w odnalezieniu wszystkich części zabawki oraz kolorowanki. W doskonałych nastrojach wróciliśmy do przedszkola.

5 Polubienia wiadomości
1280 Wyświetleń

Komentowanie zamknięte.