„Dzień Marchewki”

W czwartek 5 kwietnia 2018 w naszym przedszkolu w ramach realizacji programu „Kubusiowi Przyjaciele Natury” obchodziliśmy „Dzień Marchewki”. Już od rana było widać, że nie jest to zwyczajny dzień. Tego dnia dzieciaczki i panie przyszły do przedszkola ubrane na pomarańczowo. Po śniadaniu wszystkie przedszkolaki zaprosiliśmy na salę wielofunkcyjną gdzie odbyły się „Urodziny Marchewki”. Imprezę rozpoczęliśmy od uroczystego powitania gości na trzecich urodzinach naszej pomarańczowej solenizantki. Z tej okazji przedszkolaki zaśpiewały piosenkę „Na marchewki urodziny”; uczestniczyły w quizie marchewkowym podczas którego odpowiadały na pytania Pań prowadzących. Najważniejszym punktem programu był pokaz mody podczas którego dzieci mogły zaprezentować swoje oryginalne stroje marchewkowe. Przedszkolni modele dumnie kroczyli po wybiegu prezentując swoje przebranie. Po części oficjalnej przedszkolaki rozeszły się do swoich sal na drugie  śniadanie, na które był placek marchewkowy oraz soczek z marchewki

Oj śmiechu było co niemiara – ale o to właśnie chodziło, żeby ten dzień był inny od wszystkich – pomarańczowy, marchewkowy, zakręcony.

 

1 Polubienia wiadomości
1165 Wyświetleń

Komentowanie zamknięte.