IV Ogólnopolski Maraton Przedszkolaków 2018 – „Sprintem do maratonu”

W dniu 14 maja 2018r. przedszkolaki po raz trzeci podjęły wyzwanie – udziału w IV Ogólnopolskim Maratonie Przedszkolaków 2018 „Sprintem do Maratonu”. Przed wyjściem do ogrodu dzieci otrzymały numery startowe. Następnie uczestniczyły w rozgrzewce poprowadzonej przez ciocię Milenkę.

W biegu wystartowało 329 przedszkolaków z 16 grup na dystansie 80-100 metrów. W sumie pokonaliśmy 34 320 metrów. Udało się nam wspólnie pobić rekord zeszłorocznego biegu, z czego jesteśmy bardzo dumni. BRAWO PRZEDSZKOLAKI !!!Dzieciaki po wyczerpującej aktywności wzmocniły się dawką energii w postaci II śniadania oraz lemoniady. Dzień przyniósł przedszkolakom wiele radości i niezapomnianych wrażeń. Czekamy z niecierpliwością na kolejną edycję.

Agnieszka Bryła-Gmitruk

burst

dav

dav

sdr

4 Polubienia wiadomości
1008 Wyświetleń

Komentowanie zamknięte.